Örgülü Fens Teli, Telleri Çeşitleri

 
Çeşitli göz aralıklarına ve tel kalınlığına sahip galvaniz teller sonrasıda pvc ile kaplanarak korozyona karşı son derece dirençli hale getirilir. Üretim teknolojisi sayesinde bakım gerektirmeyen ve her projeye uygun çözümler sağlanır.
Galvaniz Tel Örgüler; örgülü çit tellerinin en eski sistemidir. Tahta çit sonrası gelişen teknoloji ve sistemlerle, kalın teller inceltilebilmiş ve de artık ağır sanayinin gelişmesine bağlı olarak; çit sektörü bir hayli farkındalık yaratarak kendi pazarında sektör haline dönüşmüştür.
Baklava desenli tel örgü olarak da bilinen çit tellerin inceltilmesi ile şuan ki şekli olan kare göz şeklini olarak çit sektöründe yerini o yıllarda almıştır. Şuan halen daha etrafımızda görmeye alıştığım tel örgü; yol kenarlarında,tarla etrafını çevirmek için tel örgü, madenlerde duvar teli olarak, yol kenarlarında taş kaymasını engellemek için, hayvan kafesleri yapımında kullanılmaktadır.

Galvaniz Tel Örgü

Galvaniz tel örgüler 2x2 cm göz aralığından başlayarak 7x7 cm göz aralığına kadar ve tel kalınlığı olorak da 2 mm den 4 mm e kadar üretimi yapaılabilmektedir. Kaplama özelliği bakımından galvaniz olması uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Seçeneklerinde göz aralığı ile tel kalınlığını orantılı olarak tercih ederseniz çok daha uzun ömürlü bir tel elde etmiş olursunuz.

Pvc Kaplı Tel Örgü

PVC Örgülü Tel
Üzerindeki PVC kaplama garantili olup renginin solması, pvc nin dökülmesi, 2x2 cm göz aralığından başlayarak 7x7 cm göz aralığına kadar ve tel kalınlığı olorak da 2 mm den 4 mm e kadar üretimi yapaılabilmektedir. Kaplama özelliği bakımından galvaniz olması uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Seçeneklerinde göz aralığı ile tel kalınlığını orantılı olarak tercih ederseniz çok daha uzun ömürlü bir tel elde etmiş olursunuz.