Bağlantı Sistemleri

Panel çiti nasıl bağlarım?
panel çit bağlantı şekilleri nelerdir?
Panel çit en iyi ne şekilde bağlanmalı?


Tüm bu sorularınızın cevabını bütün ayrıntısına kadar aşağıda bulabileceksiniz.
Kutu Profil Sistemi
Paneller 60x60x1.5mm ölçülerindeki profillere, uygun kelepçe sistemi ile bağlanarak rijit ve sağlam çözümler elde edilir. Genelde uzun metrajlı projeler ve uygun fiyatlı çözümlerde kullanılan bu sistem her türlü zemine kolaylıkla uygulanabilmektedir.
Bekafast Profil Sistemi
Hiçbir aksesuar gerektirmeden montaj imkanı sağlayan ve Betafance tarafından toprak zeminlerde toprak zeminlerde uygulamalar için geliştirilen bir sistemdir. Uzun metrajlı projelerde işçilik maliyetli çözümler sunmasının yanısıra tasarımı ile çağdaş bir görünüm sağlar.
Bekafix Profil Sistemi
Yüksek güvenlik sebebei ile geliştirilen Bekafix kelepçe sistemi yine özel olarak geliştirilmiş profillere kolayca bağlanır. Bekafix sistemi sayesinde sistemde en yüksek derecede güvenlik ve rijitlik sağlanabilmektedir.
Securifor ve Bekasecure Sistemi
Özel tasarımı ile yüksek güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözümler için dizayn edilmiş olan Securifor panellerin, mükemmel güvenlik sunmasını sağlayan bütünleyici bağlantı sistemleridir. Kolay uygulanabilirliği, elektrik veya fiber optik kablolamaya uygunluğu ile Bekasecure sistemi en ileri seviyede güvenlik sistemlerine olanak sağlamakla beraber açılamayan inox montaj aksesuarları sayesinde yüksek seviyede güvenlik çözümleri sunar.
Boru Direk Sistemi
Pantanet ve Fortinet gibi rulo sistemlerinde uzun yıllardır güvenle kullanılan, galvaniz üzeri polyester kaplaması sayesinde her türlü zemin şartlarında uzun yıllar bakım gerektirmeyen, montajı kolay boru direk sistemidir. Çevre güvenlik sistemi gerektiren her türlü alanda sağlamlığı, dayanımı ve uygun fiyat seviyesi ile rulo sistemlerde mükemmel çözümler sunar.
Bekaclip Bağlantı Sistemi
Rulo sistemlerin en yüksek seviyede sağlamlık ve dayanıklılık ihtiyacına yönelik olarak geliştirilmiş olan Bekaclip özel boru sistemi, özel tasarımlı yapısı ve beraberinde gelen halka şeklindeki kelepçe sistemi sayesinde rijiditesi yüksek ve güvenli çözümler sunar. Bekaclip sistemi, profesyonel uygulamacıların ve rulo sistemlerinde yüksek güvenlik gerektiren alanların çevrilmesinde tercih edilen galvaniz üzeri polyester kaplı, inox halka kelepçe bağlantı sistemidir.