Nylofor Lidya Panel Çit

Dekoratif
Farklı göz aralıkları ile hareketli bir görünüm sunan Lidya paneller , elegan görünümü ve buna karşılık sağlam yapısı ile tüm projelerde fark yaratır.

Kolay Montaj
Özel olarak tasarlanmış bağlantı sistemi sayesinde her türlü zemine kolay ve hızlı montaj imkanı sağlayan dekoratif panelçit çözümü .

Kullanım Alanı
Lidya paneller, estetik ve güvenlik gereken her türlü alanda kullanılabilir.
Kutu Profil Sistemi
Paneller 60x60x1.5mm ölçülerindeki profillere, uygun kelepçe sistemi ile bağlanarak rijit ve sağlam çözümler elde edilir. Genelde uzun metrajlı projeler ve uygun fiyatlı çözümlerde kullanılan bu sistem her türlü zemine kolaylıkla uygulanabilmektedir.
Bekafast Profil Sistemi
Hiçbir aksesuar gerektirmeden montaj imkanı sağlayan ve Betafance tarafından toprak zeminlerde toprak zeminlerde uygulamalar için geliştirilen bir sistemdir. Uzun metrajlı projelerde işçilik maliyetli çözümler sunmasının yanısıra tasarımı ile çağdaş bir görünüm sağlar.
Bekafix Profil Sistemi
Yüksek güvenlik sebebei ile geliştirilen Bekafix kelepçe sistemi yine özel olarak geliştirilmiş profillere kolayca bağlanır. Bekafix sistemi sayesinde sistemde en yüksek derecede güvenlik ve rijitlik sağlanabilmektedir.