FORTİNET Kaynaklı Rulo Tel Çit

AVANTAJLARI

Güvenlik
Fortinet rulo sistemleri Panel sistemlerinin alternatifi olarak güvenlik ihtiyacına kalıcı ve uygun maliyetli çözümler sunmak amacı ile tasarlanmıştır.

Uzun Ömür
Üretim teknolojisi sayesinde, galvaniz üzeri PVC kaplama sonucu yüksek dayanıma sahip bakım gerektirmeyen ekonomik çözümler sunar.
Kolay Montaj
Fortinet sistemleri her türlü arazi koşullarına uygun olarak monte edilecek şekilde tasarlanmıştır.
Uygun Maliyet
Fortinet sistemleri en uygun maliyette ve uygun güvenlik çözümleri sağlayabilecek şekilde tasarlanmış ve fiyatlandırılmıştır.
Kullanım Alanı
Parklar, okullar, spor alanları, depolar, antrepolar, endüstriyel alanlar, hava alanları, askeri alanlar, konut alanları gibi çok geniş kullanım alanına sahiptir.
Rulo Sistemi
50.8 x 50.8 göz aralığında kaynaklı galvaniz tel üzeri PVC kaplama sayesinde rijit, sağlam ve korozyona karşı Betafence güvencesi ile üretilmekte olan Fortinet paneller 25mt. lik rulolar halinde paketlenmektedir.
Renk Seçenekleri
Fortinet Rulolar RAL 6073 ve boru dikmeleri RAL 6005 renklerinde standart olarak üretilmektedir.
Kaplama Tekniği
Galvaniz üzeri su geçirgenliği sıfır olan PVC kaplı olan Fortinet kaplama teknoloji sayesinde, uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen, rijiditesi yüksek güvenlik çözümleri sunar.
Boru Direk ve Bağlantı Sistemleri
Bekaclip ve standart boru direkler ile uygulanan Fortinet sistemi, her türlü zemin koşulunda uygulanabilri. Bekaclip sistemi profesyönel sistem olup, özel tipte kelepçe ile uygulanmaktadır. Boru direk sistemi en yaygın sistem olup; 38, 48 veya 6mm çaplarında galvaniz üzeri polyester kaplamalı olarak rulo sistemine uygun renkte üretilmektedir.