Köpek kafesi; Bahçe için dizayn edilmiş açılır kapıya sahip üstü kapalı ve açık şekilde köpeklerinizi güneşden ve yağmurdan koruyarak rahat ve ferah bir ortam sunar. Misafirlerinizi bahçede rahatsız etmesini engelleyerek ve de havuzunuzu kirletmesinin önüne geçer. Tellerin göz aralıkları sayesinde rahatlıkla etrafı görerek nefes almalarını sağlar.Avantajları

Köpek Kafesleri Evcil Hayvanlar İçin

Dekoratif
Köpek kafesleri; Özel tasarımı ile her türlü projeye uyum sağlayan köpek kafesi, elegan görünümü ve dekoratif yapısı sayesinde kullanıldığı alanlara değer katar. eve gelen misafirlerinizi artık köpeğiniz rahatsız edemeyecek. Sökülüp takılabilir olması en büyük avantajdır.

Uzun Ömür
Kaplama teknojisi en üstün seviyede olan evcil hayvan kafesleri, galvaniz üzeri polyester kaplaması sayesinde uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen profesyonel bir sistemdir.

Üstü Kapalı Kafesler:

Üstünün kapalı olması sayesinde sevimli dostlarınız güneşin yakıcı sıcağından yağmurun ıslaklığından etkilenmemiş olacaklar. etrafının parmaklı olması sayesinde rahatlıkla nefes alabilecekler.
Evcil Hayvan Köpek Kafesleri Montajı
Hiçbir aksesuar gerektirmeden montaj imkanı sağlayan ve Ulu marka yırtıcı hayvan kafesleri toprak zeminlerde ve beton zeminlerde uygulamalar için geliştirilen bir sistemdir. Projelerde işçilik maliyetli çözümler sunmasının yanısıra tasarımı ile çağdaş bir görünüm sağlar.

Köpek kafesi yaptırmak istiyorum kaça yapılır?
Demir köpek kafesleri.
Köpek kafesi yapımı.
Köpek kafesleri sahibinden satılık.
köpek eğitim ikafesi.
Ucuz köpek kafesi,kafesleri.
Bahçe için köpek kafesi
köpek çiti evcil köpekler için.
köpek taşıma kafesi
köpek demir kafes fiyatları
Üstü kapalı brandalı köpek kafesleri
büyük köpek kafesi fiyatları nelerdir?
Kaplı köpek kafesi fiyatları.