Nylofor 3M Panel Çit

Avantajları

Maliyet
3metre genişliğindeki paneller sebebi ile daha az profil kullanım sonucu , uygulama ve profil maliyetlerinde avantaj sağlayan ve rijit çözümler sunan alternatif sistem.

Uzun Ömür
Estra uzun ömür sağlayan PVC öncesii galvaniz kaplama teknolojisi sayesinde mükemmel korozyon dayanımı.
Kolay Montaj
Her türlü zeminlerde birçok profil ve kelepçe sistemi uygunluğu sayesinde en kolay montaj seçenekleri.

Tam Sistem Çözümü
Nylofor 3M sistemi her projeye uygun olarak farklı yükseklikte paneller ile bunlara uygun aksesuarları sayesinde uygulandığı alanlarda tam ve uygun çözümler sunar.

Kullanım Alanı
Fabrikalar, Hava alanları,Depo ve Antrepolar, Askeri alanlar ve benzeri geniş alan uygulamaları .

Panel Sistemi
Nylofor 3M, 3000mm genişliğinde ve 630mm den 2030mm ye varan geniş yükseklik seçenekleri sayesinde özellikle uzun metrajlı projelerde ideal çözümler sunar. 5mm kalınlıkta ve 200x50mm göz aralığına sahip olan Nylofor 3M panellerde V bükümler 30mm yüksekliğinde tutularak yüksek rijidite sağlanmıştır.

Kaplama Tekniği
Galvaniz telden üretilmiş olan Nylofor 3M paneler,adelans arttırıcı ön işlemden geçirildikten sonra PVC ile kaplanarak korozyona karşı yüksek derecede mukavemet sağlanır.

Renk Seçenekleri
Nylofor 3M paneller standart olarak RAL 6005 renginde üretilmektedir.

Profil ve Bağlantı Sistemi
Nylofor 3M sistemi bir çok farklı profil ve kelepçe sistemleri ile uyum içersinde kullanılabilir.
Kutu Profil Sistemi
Paneller 60x60x1.5mm ölçülerindeki profillere, uygun kelepçe sistemi ile bağlanarak rijit ve sağlam çözümler elde edilir. Genelde uzun metrajlı projeler ve uygun fiyatlı çözümlerde kullanılan bu sistem her türlü zemine kolaylıkla uygulanabilmektedir.
Bekafast Profil Sistemi
Hiçbir aksesuar gerektirmeden montaj imkanı sağlayan ve Betafance tarafından toprak zeminlerde toprak zeminlerde uygulamalar için geliştirilen bir sistemdir. Uzun metrajlı projelerde işçilik maliyetli çözümler sunmasının yanısıra tasarımı ile çağdaş bir görünüm sağlar.
Bekafix Profil Sistemi
Yüksek güvenlik sebebei ile geliştirilen Bekafix kelepçe sistemi yine özel olarak geliştirilmiş profillere kolayca bağlanır. Bekafix sistemi sayesinde sistemde en yüksek derecede güvenlik ve rijitlik sağlanabilmektedir.