NYLOFOR MEDIUM Panel Çit

AVANTAJLARI

Uzun Ömür
Güçlü kaynak yapısı ve galvaniz üzeri PVC kaplaması sayesinde maksimum korozyon direncine sahip panel sistemidir.

Rijidite ve Kalite
Yüksek kaliteli ve uygun maliyetli çözümler sunan Nylofor Medium serisi paneller, rijiditesi ve dayanımı ile tüm projelerde güvenle uygulanabilir.
Kolay Montaj
Özel olarak geliştirilmiş aksesuarları sayesinde her türlü zemine kolaylıkla ve yüksek hızla montaj imkanı sağlayan Nylofor Medium, en çok kullanılan panel sistemidir.

Tam Sistem Çözümü
Nylofor Medium sistemi her projeye uygun olarak farklı yükseklikte paneller ile bunlara uygun aksesuarları sayesinde uygulandığı alanlarda kopmle bir çözüm sunar.

Kullanım Alanı
Profesyönellerin en çok tercih ettiği ve uzun metrajlı uygulamlarda ön plana çıkan konut,projeleri, okul, fabrika ve benzeri uygulamalarda en uygun çözüm.

Panel Sistemi
Eni 2500mm olan Nylofor Medium paneller 1030mm ile 2030mm arasında değişen ve tüm ihtiyaçlara çözüm sunabilecek yüksekliklerde üretilmektedir. Panellerin üst veya alt kısımlarında 30mm yüksekliğinde çıkıntı olup, boylam ekseninde bulunan boğumlar panellere yüksek rijidite sağlamaktadır. Panellerde göz aralıkları 100x50mm olup, tel çapı 4.5mm dir.
Kutu Profil Sistemi
Paneller 60x60x1.5mm ölçülerindeki profillere, uygun kelepçe sistemi ile bağlanarak rijit ve sağlam çözümler elde edilir. Genelde uzun metrajlı projeler ve uygun fiyatlı çözümlerde kullanılan bu sistem her türlü zemine kolaylıkla uygulanabilmektedir.
Bekafast Profil Sistemi
Hiçbir aksesuar gerektirmeden montaj imkanı sağlayan ve Betafance tarafından toprak zeminlerde toprak zeminlerde uygulamalar için geliştirilen bir sistemdir. Uzun metrajlı projelerde işçilik maliyetli çözümler sunmasının yanısıra tasarımı ile çağdaş bir görünüm sağlar.
Bekafix Profil Sistemi
Yüksek güvenlik sebebei ile geliştirilen Bekafix kelepçe sistemi yine özel olarak geliştirilmiş profillere kolayca bağlanır. Bekafix sistemi sayesinde sistemde en yüksek derecede güvenlik ve rijitlik sağlanabilmektedir.
Kaplama Tekniği
Galvaniz telden üretilmiş olan Nylofor paneller, adelans arttırıcı ön işlemden geçirildikten sonra PVC ile kaplanarak korozyona karşı yüksek derecede mukavemet sağlanır.

Renk Seçenekleri
Nylofor Medium panelçit sistemi standart rengi RAL 6005 yeşil dir.