Pantanet Kaynaklı Rulo Tel Çit

AVANTAJLAR

Dekoratif ve Sağlam
Rulo sistemlerinde uygun maliyetli çözümler sunan Pantanet, estetik görünümü ve engelleyici yapısı sayesinde koruma amacına yönelik dekoratif çözümler sunar.

Uzun Ömür
Üretim aşamasında kullanılan teknoloji sayesinde Pantanet, Betafence güvence sistemine sahip, yüksek dayanıma sahip uzun ömürlü bir rulo çit sistemidir.
Kolay Montaj
Özellikle bahçe içinde seperatif çözümlere yönelik bireysel uygulanabilen bir sistemdir. Her türlü bahçe uygulamalarında herhangi bir araç gerektirmeden kolaylıkla uygulanabilir.

Tam Sistem Çözümü
Pantanet sistemi için uygulamaya yönelik ekonomik çözümler sunan galvaniz üzeri polyester kaplamalı boru direkleri sayesinde sistem aksesuarları ile beraber eksiksiz çözümler sunar.

Kullanım Alanı
Özel bahçeler,Çiftlikler,Okullar,Park Alanları ve benzeri uygulamalar.

Rulo Sistemi
Pantanet ürünleri 25 metrelik rulolar halinde ambalajlı olarak sevk edilmektedir. Kaynaklı galvaniz tel üzeri PVC kaplanarak üretilen Pantanet sisteminde enlem yönündeki tellerde bulunan özel boğumlar ürüne ek bir direnç sağlar.

Kolay Montaj
Pantanet rulo sistemleri bahçe uygulamalarında herkes tarafından kolaylıkla monte edilebilme özelliğine sahiptir.

Boru Direk ve Bağlantı Sistemleri
Bekaclip veya standart boru direkler ile uygulanan Pantanet sistemi, her türlü zemin koşulunda uygulanabilir. Bekaclip sistemi profesyönel sistem olup, özel tipte kelepçeleri ile uygulanmaktadır. Boru direk sistemi en yaygın sistem olup, 38 veya 48 mm çaplarında galvaniz üzeri polyester kaplamalı olarak rulo sistemine uygun renkte üretilmektedir.