Email

ulu@ulucit.com

Phone

05308972477

adres

Şahintepe Mah.

Başakşehir/İSTANBUL

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

S.S.S.

Sık Sorulan Sorular

Tel Çit Nedir?

Soğuk demirin paslanmaması için çinko havuzunda daldırma galvanizleme işlemi ile kaplanmış halinin , çevre güvenlik sistemlerinde kullanılacak hale geldiği ürünlerin tamamına denir.

Hangi kriterlere göre fiyat verilmektedir?

Fiyatlar, işin nerede (bölgede) olduğuna, miktarına, montaj yapılacak zemine arazi şartlarına (eğimli, düz, engebeli, kayalık, orman gibi), uygulanacak çitin özelliklerine ( tel kalınlığı, göz aralığı, yüksekliği vb. ) ve elektrik olup olmadığına bağlıdır. Dolayısıyla her iş için verilen fiyat farklıdır. Vereceğiniz bilgiler, sağlıklı fiyat almanız açısından önemlidir. Fiyat almadan önce, yapılacak işin kaç metre olduğu yerinde ölçülerek tespit etmek gerekir.

Sadece malzeme satın alabilir miyim?

Müşterilerimize genellikle uygulamanın ekibimiz tarafımızdan yapılmasını öneriyoruz. Bu konu, estetik ve montaj sağlamlığı açılarından önemlidir. Ancak isterseniz firmamızdan sadece malzeme de satın alabilirsiniz. Özellikle yapılacak iş, il dışında ise malzeme satın alarak, uygulamayı kendi imkanlarınızla yaptırmanız sizin için daha ekonomik olacaktır. Uygulamanın nasıl yapılacağı konusunda bizden teknik bilgi alabilirsiniz.

Çim Çit Nedir?

Çim Çit , 1,60mm kalınlığında 2 sıra galvaniz düz telin arasına PVC şeritlerin belirli ölçülerde kesilerek meydana gelen hammaddesinin , helezon örgü şekline gelmiş halidir. %100 UV korumalı olup rengini kaybetmez. Kir ve toz tutmaz, kolayca yıkanabilir .Alev almaz , parlama yapmaz. Kullanım kolaylığı ile görüntü kapatma ve mahremiyet alanlarında bahçe bütünlüğünü sağladığı için sıkça kullanılan bir üründür.

Çitle birlikte kapıda yapılabilir mi?
Hemen hemen bütün çit işlerimizde müşterilerimizden gelen kapı taleplerini de karşılamaktayız. Kapılar, ister yaya kapısı, ister araç giriş kapısı olsun, uygulanan çit malzemesinden üretilebilmektedir. Böylece kapılarınız çitleriniz ile uyumlu olur. Bunun yanı sıra, çok farklı malzemelerden de kapı imalatı yapılmaktadır. Kapılar istenirse, daha sonrada otomatik hale de getirilebilir. Özellikle araç giriş kapılarına uzaktan kumandalı motor takılmaktadır.
Panel Çit Montajı Nasıl Yapılır?

Uzman ekibimiz gerekli teknik ekipmanlarıyla birlikte Panel Çitin uygulanacak zemine farklı şekillerde montaj yapmaktadır. Fiyat , fayda , performans açısından incelendiğinde yüksek dayanıklılık , bütünlük sağlayıcı görselliği ile çevre güvenlik sistemlerinde en çok tercih edilen üründür. Ürünler genellikle beton zeminlere uygulanır. 4mm kalınlığında 12x12cm ölçülerindeki flanşlara sahip profil direkler 2,5 metreye 1 adet gelecek şekilde çelik dübeller ile zemine tutturulur. Ardından 2,5 metre uzunluğundaki panel çitler bağlantı ekipmanlarıyla profil direklere sabitlenir ve terazileme işleminin ardından çelik dübeller sıkılarak montaj tamamlanır.

Panel Çit Nerelerde Kullanılır?

Panel çitler alan bölmek , belirlemek amacıyla istenilen her yerde kullanılabilir. Ev , arsa , bahçe , okul , park ,barınaklar , hayvan kümesleri, villa , havuz , spor sahaları , yürüyüş yolları , karayolları , belediyeler , hastaneler , fabrikalar , ev ve site çevrelerine kolay uygulanabilirlik , şık tasarımı ve güvenli olması nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir.

Toprak Zemine Panel Çit Montajı Yapıyor Musunuz?

Toprak zemine de panel çit direklerini açılan çukurlara beton ile sabitleyerek yapıyoruz.

Bahçede Çim Çit mi, Panel Çit mi Kullanılmalı?

İsteğe ve kullanım yerinin değişikliğine göre farklılık gösterebilir. Çim çit genellikle destekleyecek kutu profil kontrüksiyonu yok ise panel çit üzerine monte edilir.

Çitin üzerinden atlanmasını nasıl önleyebiliriz?

Çitin üzerinden atlanmasını önlemek için çit üzerine jiletli tel, dikenli tel gibi bazı caydırıcı ürünler uygulamak gerekir. Jiletli tel günümüzde oldukça sık kullanılmaktadır. Jiletli tel, helezonik, düzlemsel ve düz formlardadır. Helezonik, görünüş olarak kaba ancak en etkili olanıdır. Düzlemsel ise nispeten daha estetiktir. Konut çevresinde çit yapılacak ise düzlemsel jiletli tel tercih edilmesi daha uygundur.

Trapez Sac Uygulaması Yapıyor Musunuz?

İnşaat veya farklı alanların sac ile çevrilmesi güvenliğinin alınması gibi trapez sac uygulamalarımız vardır.

Fiyat Listeniz var mı?

Şuan da fiyat listesi sayfamızın çalışması devam etmektedir. Fakat sizlere telefon kadar uzağız.